fbpx
РЕАЛІЗОВАНО

Будівництво надземного пішохідного переходу та реконструкція залізничного переїзду у Бучі

У місті Буча за ініціативи засновниці платформи соціальних проектів BeCity Анни Страховської, закінчилося створення нової, сучасної транспортної артерії міста: будівництва надземного пішохідного переходу та реконструкція залізничного переїзду.

Бучанський переїзд до реконструкції 

 

Це надзвичайно важливі місту проекти. Тепер пішохідний перехід забезпечить комфорт мешканців під час переходу з однієї частини міста в іншу через залізничні колії. 

Новий, європейський надземний перехід побудований за пандусним типом – це комфортне пересування осіб з обмеженими можливостями, людей похилого віку, людей з маленькими дітьми. Завдяки новому переходу буде зменшена кількість нещасних випадків, і головне – у безпеці будуть діти.

 

Анна Страховська, засновниця платформи соціальних проектів “Be City”

 

Стосовно залізничного переїзду: реконструкція передбачала створення більш сучасного транспортного шляхопроводу у місті, зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод та ефективну систему управління безпекою дорожнього руху. Технологія будівництва проїжджої частини та залізничного переїзду виконувалася згідно технологічної карти та ДБН, які надала Укрзалізниця. Ці норми були перевірені, та погоджені з інженером технічного нагляду.  

 

 

Технологія наступна: ділянки проїжджої частини попередньо були підсипані щебенем товщиною 300мм, та ущільнені віброкатком вагою 3т, після чого була влаштована гідроізоляція та заармовано арматурою діаметром 12мм і залито бетоном марки 300 товщиною 200мм. Укладка бруківки проводилася на розчин РЦГм-150, бруківка товщиною 80мм. Ця технологія забезпечує цілісність та довговічність даного покриття.

Було використано: 

726 кв.м. бруківки
57 куб.м бетону
2100 кг арматури
393м.п. дорожнього борту
30 т щебеню
5 одиниць техніки
8 т асфальту
160 кв.м профлисту

Цей глобальний проект був реалізований  за сприяння АТ “Укрзалізниця”, будівельної компанії Strakhovskyi Group, та при підтримці депутата 96 округу Ольги Василевської-Смаглюк.