fbpx
РЕАЛІЗОВАНО

Перший центр Дія.Бізнес на Київщині

22 листопада 2021 року в межах національного проєкту з розвитку підприємництва Дія.Бізнес відбулось технічне відкриття центру підтримки підприємців у Бучі площею 280 квадратних метрів.

Місто Буча отримало унікальну можливість бути пліч-о-пліч із найсучаснішим міністерством України та разом реалізувати важливий проєкт для всіх, хто планує почати бізнес. Тепер підприємці зможуть отримати безоплатні консультації, відвідувати бізнес-події та навчатися, шукати інвесторів і партнерів, познайомитися з іншими підприємцями. У центрі також працюватиме спеціальна pop-up-локація, де кожен зможе тестувати свій продукт, зібрати відгуки на товар і допрацювати його перед виходом на ринок.

 

 

Дія.Бізнес має дві складові.

Перша складова – це онлайн-платформа business.diia.gov.ua, на якій кожен майбутній або вже діючий підприємець може знайти корисну інформацію, яка допоможе як започаткувати, так і розвивати власний бізнес.

Друга складова проєкту – це офлайн-мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес, в яких також будуть відбуватися консультації для підприємців. І саме такий офлайн-простір незабаром у Бучі офіційно відкриє свої двері для підприємців-початківців та вже з досвідом.

 

В центрі Дія.Бізнес у Бучі є:

  • консалтинг-зона, де можна буде отримати безкоштовні консультації за різними напрямками;
  • конференц-зала – місце, куди можна прийти на конференцію чи будь-яку іншу освітню або бізнес-подію;
  • зона pop-up, де кожен підприємець зможе протестувати свою продукцію перед масовим збутом і отримати зворотній зв’язок про сам продукт, його функціонал, упаковку та вартість;
  • кімната для запису подкастів, яка облаштована таким чином, що абсолютно нічого не заважатиме якісному запису аудіо;
  • коворкінг-зона – колективний офісний простір, де зможуть працювати люди з різними інтересами;
  • кав’ярня – локація, де можна випити смачної кави, поспілкуватись з однодумцями або просто відпочити;
  • bookshop – книжковий магазин;
  • амфітеатр – тут можна посидіти, почитати чи провести зустріч;
  • brain space – локація, де можна слухати аудіокниги, зіграти у бізнес-гру або влаштувати брейншторм з іншими відвідувачами.

Варто зазначити, що на проєкт Дія.Бізнес державні кошти не витрачаються. Центр для підприємців реалізується виключно за підтримки фондових організацій, бізнес-партнерів та за допомогою наданих грантових коштів.

Наразі центри підтримки підприємців вже відкриті у Харкові, Миколаєві, Одесі, Полтаві, Ужгороді, Бучі, Тернополі та на території КНУ ім.Тараса Шевченка для студентів. Також у Черкасах функціонує новий формат консультаційного стенду Дія.Бізнес, а відкриття повноцінного центру заплановане на 2022 рік.

Планується, що загалом до кінця 2021 року будуть відкриті 11 центрів Дія.Бізнес. Незабаром вони з’являться у Кременчуці, Кривому Розі та інших містах.

Офіційне відкриття центру Дія.Бізнес у Бучі відбудеться в грудні 2021 року.

 

Слідкуй за новинами Дія.Бізнес Буча на Facebook