fbpx
РЕАЛІЗОВАНО

Еко-проект «Озеленення України» в Бучі

Всеукраїнський проєкт “Озеленення України” – ініціатива бізнес-клубу СЕО Club Ukraine та Національного проєкту “Книга рекордів України”. Ідея – об`єднання спільноти українців задля корисної справи: висадження 1 000 000 дерев за 24 години. 

 

 

21 березня 2020 року – дата, коли акція мала б відбутися. Але епідемія коронавірусу та карантин внесли свої корективи, і провести акцію на запланованому рівні, на жаль, не вдалося. Напередодні  за ініціативи платформи соціальних проектів Be City, Бучанська міська рада та більш ніж 30 локальних підприємств підписали меморандум про співпрацю в рамках акції з озеленення. Були підібрані і затверджені місця для висадження дерев, а також визначені їх сорти. Також була закуплена частина дерев.

 

 

Варто зазначити, що Буча дуже серйозно підійшла до проєкту “Озеленення України” . І навіть у час всесвітньої пандемії Бучанська міська рада разом із відповідальними підприємцями міста, притримуючись усіх норм карантину, висадили дерева. Надалі місто буде постійно слідкувати за новими насадженнями та їх доглядати

 

Локації висадки