fbpx
В процесі

Дія.Бізнес – відкриття бізнес-хабу у Бучі

8 квітня  відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між платформою соціальних проєктів Be Сity та Міністерством цифрової трансформації про відкриття масштабного національного проєкту із розвитку підприємництва – центру підтримки підприємців Дія.Бізнес у Бучі.

Місто Буча отримало унікальну можливість бути пліч-о-пліч із найсучаснішим міністерством України та разом реалізувати важливий проєкт розвитку та підтримки підприємницької діяльності. Створивши сприятливі умови для розвитку місцевого малого та середнього бізнесу, ми отримаємо нові робочі місця у місті, – таким чином люди будуть тут залишатись: житимуть, працюватимуть, проводитимуть вільний час. 

Як і в інших центрах Дія.Бізнес, підприємці регіону зможуть отримувати безкоштовні консультації, відвідувати бізнес-події та навчатися, шукати інвесторів і партнерів.

 

Дія.Бізнес має дві складові.

Перша складова – це онлайн-платформа business.diia.gov.ua, на якій кожен майбутній або вже діючий підприємець може знайти корисну інформацію, яка допоможе як започаткувати, так і розвивати власний бізнес. 

Друга складова проєкту – це офлайн-мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес, в яких також будуть відбуватися консультації для підприємців. І саме такий офлайн-простір незабаром у Бучі відкриє свої двері для підприємців-початківців та вже з досвідом.

 

В центрі Дія.Бізнес у Бучі буде:

  • консалтинг-зона, де можна буде отримати безкоштовні консультації за різними напрямками;
  • платформа для проведення подій – конференц-зал, куди можна прийти на конференцію чи будь-яку іншу освітню або бізнес-подію та навчитись чомусь новому;
  • навчальна зала, де можна буде навчатись у групах з різними людьми;
  • pop-up zonе, де кожен підприємець зможе протестувати свою продукцію перед масовим збутом і отримати зворотній зв’язок про сам продукт, його функціонал, упаковку та вартість;
  • коворкінг-зона – колективний офісний простір, де зможуть працювати люди з різними інтересами; 
  • кава-зона – локація, де можна випити смачної кави, поспілкуватись з однодумцями або просто відпочити;
  • bookshop – книжковий магазин.

 

 

Варто зазначити, що на проєкт Дія.Бізнес державні кошти не витрачаються. Центр для підприємців реалізується виключно за підтримки фондових організацій, бізнес-партнерів та за допомогою наданих грантових коштів. 

Наразі центри підтримки підприємців вже відкриті у Харкові, Миколаєві, Одесі та у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка для студентів. Також у Черкасах функціонує новий формат консультаційного стенду Дія.Бізнес, а відкриття повноцінного центру заплановане на 2022 рік. 

Найближчим часом центри підтримки підприємців планують відкрити в таких містах, як Буча, Кривий Ріг, Ужгород, Полтава, Кременчуг та Тернопіль.

Відкриття центру Дія.Бізнес у Бучі заплановане на 2021 рік, тому у нашого міста є всі шанси увійти до першої 10-ки українських міст, в яких будуть функціонувати такі центри.