fbpx
РЕАЛІЗОВАНО

Телеграм-бот Бучанського переїзду

Ідея і програмний комплекс: засновник проекту “Rail-X” Ігор Карась
Підключення та підтримка: платформа соціальних проектів BeCity

 

Збираючись на роботу, або плануючи з родиною прогулянку у парку чи поїздку у супермаркет, – іноді  хочеться мати  можливість  розрахувати  час на дорогу. Тим більше,  якщо місто розділене на 2 частини залізничними коліями і час від часу треба очікувати відкриття шлагбауму десятки хвилин.

У команди платформи соціальних проектів BeCity виникла ідея вирішити цю проблему і надати мешканцям Бучі доступ до корисного  додатку стартапу “Rail-X” надавши технічну підтримку для роботи у місті. Створений він на базі месенджера Telegram. І його ціль –  відстежування статусу залізничного переїзду і сповіщення про його відкриття/закриття водієві.

Спеціально навчена нейронна мережа через відеокамеру, яка встановлена у належному місці, слідкує за перепонами переїзду. Як тільки положення перепон змінилося, у Telegram-канал надходить сповіщення.  Історія зберігається і на її основі  унікальний алгоритм будує передбачення як для поточного статусу перепон, так і на цілу годину .

Ця унікальна розробка, окрім сповіщення у месенджер про час відкриття/закриття шлагбауму, має функцію персонального відслідковування на цілу годину.  Як тільки водій під’їжджає до перетину колій, він може дати чат-боту команду і отримати сповіщення  про стан переїзду. Для отримання персонального відслідковування у шапці телеграм-каналу потрібно обрати бота railcrossbot і на екрані з`явиться перелік залізничних переїздів, з яких можна обрати Бучанський для відслідковування.

Як користуватись ботом та каналом?

Телеграм-канал Бучанського переїзду Телеграм-бот Rail-X